Bridgestone S22F 120/70 R17 58W

Bridgestone Battlax hypersport S22 je najnovšia pneumatika hypersport spoločnosti Bridgestone: nový výrobok, ktorý vám umožní zažiť plný výkon na ceste! Zamerajte sa na...
Garantovaný nákup z Pneusvet

Na sklade • 1 variant4,5 €97 % • 1 606 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €96 % • 3 482 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode3 €79 % • 67 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €97 % • 173 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 378 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov91 % • 1 615 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,5 €98 % • 3 396 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode13 €100 % • 14 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDoplnkové služby8 €91 % • 67 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6 €94 % • 1 511 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantov5,85 €96 % • 489 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantovDarček3,9 €94 % • 709 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,5 €33 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarček3,9 €95 % • 2 037 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantovZdarma271 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov4 €100 % • 2 983 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,99 €90 % • 21 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €96 % • 6 486 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Šírka
športové
Obdobie
letné

• , zakúpené v Pneusvet

Pneumatiku používam tri sezóny a som spokojny je dobre prilnavá aj keď nie je zahriata. Dobre drží na suchu som spokojny

• výborná pneumatika

zatiaľ mám overené vozenie za sebou iba so zadnou pneumatikou a teraz som objednal prednú.
    každopádne zadná mi príde na naháča 700ku lepšia, ako Michelin Pilot Road, Michelin Power RS, Dunlop Sportsmart TT.
    Pneu nepreklzuje pokial este nie je dostatočne zohriata, pri krátkych presunoch mestom, no zároveň dobre drží aj v náklonoch v zákrutách. určite odporúčam. teraz mám pocit, že mám na MT-07 to, čo som chcel.

• , zakúpené v Spintero.sk

Kategória pneu
športové
Obdobie
letné

Zamerajte sa na pocit kontaktu a výkon v zákrutách, aby ste vždy cítili spojenie s cestou v každom aspekte jazdy. Vylepšený výkon na mokrom povrchu.

Predná pneumatika je zložená z troch pásiem zmesí behúňa. Zadná pneumatika je z piatich pásiem zmesou behúňa.

Na sklade • 1 variant3 €100 % • 70 recenziíĎalšie informácie

• výborná pneumatika

• , zakúpené v Spintero.sk

• Super gumy na moje pouzitie: svizne vylety a par krat v roku jazda na okruhu
    • Drzia ako prilepene

Tento rok su uz drahe a tazsie dostupne

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3 €100 % • 70 recenziíĎalšie informácie